Dokáže si manžela udržet, nebo jí uteče za jinou?

Rozpad spokojeného manželství visí ve vzduchu.

Už několik let působí herec z nového seriálu Hvězdy nad hlavou Roman Vojtek (48) a jeho manželka Petra Vraspírová (33) jako ten nejspokojenější pár pod sluncem. Teď mají navíc možnost být ještě šťastnější, jelikož se před pár týdny svěřili s tím, že se jim brzy narodí miminko. Roman se tak stane trojnásobným otcem a to pro něj jistě bude velká výzva.

Také vás může zajímat ...

Život se jim úplně změní

Co ale znamená blížící se mateřství pro jeho manželku? Kromě toho, že už si nebude moc s manželem jen užívat a věnovat se práci, má před sebou také složitý úkol. Udržet si Romana i poté, co mu porodí dítě.

To se může zdát jako snadný úkol, ještě k tomu, když si oba tak moc společné děti přáli, ovšem v případě Vojtka si člověk nikdy nemůže být jistý. Svou bývalou manželku Terezu (40) totiž opustil krátce před tím než porodila syna Beneditka (4).

S Petrou sice zatím působí jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem, působí i ve stejné profesi a jednoduše je spojuje mnohé, ale ani to není záruka toho, že jim to vydrží i poté, co společně založí rodinu.

Zatouží znovu po změně?

Klidně se může stát, že Vojtka po čase manželka omrzí a začne se dívat po jiných. A to se klidně může stát už během natáčení nového seriálu, ve kterém se potká třeba s krásnou Kateřinou Marií Fialovou (23) nebo Veronikou Khek Kubařovou (33).

Obě zmíněné dámy jsou sice momentálně zadaná, ale během seriálových natáčení občas k nějakému vzplanutí dojde. A jelikož už jednu ženu, která mu porodila dítě, Vojtek opustil, už všichni vědí, že je toho schopný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...