Dokáže zastavit přeslička rakovinu?

Tato prastará bylinka podporuje tvorbu bílých krvinek , zrychluje vylučování moči z těla, zastavuje krvácení a používala se při léčení tuberkulózy.

Čaj se užívá při celkovém vysílení, prochladnutí močového měchýře s křečovitými bolestmi, kamenech a písku v ledvinách, krvácení dělohy, hemeroidů a žaludku. Tento čaj pomáhá také při dávení, silné menstruaci, močení krve, záchvatech žlučníku a jater.

Také vás může zajímat ...

Při pravidelném pití jednoho šálku denně se ztratí revmatizmus,, nervové bolesti, polypy ve střevech a v konečníku ,a zastaví se růst zhoubných nádorů, které mohou dokonce i zmizet. Ke kloktání se hodí přesličkový nálev při zánětu mandlí a dásní. Přesličku užíváme vnitřně jen krátkodobě, po několika dnech je třeba udělat přestávku.

Zázračné koupele

Přesličku využijeme také jako obklad při špatně se hojících ranách, vředech, krvácení z nosu, vyrážkách kůže, bércových vředech, ostruze a při lupech se denně omývá hlava. Koupele se užívají na všechny nemoci ledvin a močového měchýře, když člověk nemůže močit,

Dokonce i těžké poruchy plotének páteře a strnulost krčních obratlů zmizí, pokud ovšem nejde o uskřípnutí nervu a o ploténky opotřebované stářím. Sedací přesličkovou koupel vyrobíme tak, že 100g přesličky dáme do studené vody na noc. Druhý den ohřejeme k varu a přilijeme do vany. Doba koupání je 20 minut. Mokří se zabalíte a lehnete na hodinu do postele.

Směs proti rakovině vyrobíme z 1 dílu přesličky a 1 dílu rozrazilu lékařského. Čajovou lžičku směsi spaříme ve 0,25 litru vody a krátce vyluhujeme. Pijeme 3x denně pomalu po doušcích.

Je to nejlepší způsob jak předcházet rakovině.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...