Dokážou překonat hlubokou krizi?

Na romantiku už svého muže nepotřebuje.

Ani jeden o tom nemluví, ale vše tomu nasvědčuje. Manželství Lucie Benešové (46) a Tomáše Matonohy (49) míří k rozpadu. Proč se zdá, že už jim nic nemůže pomoci?

Herečka Lucie Benešová (46) je sice postradatelnou součástí romantického seriálu Slunečná, ona sama si ale na něco takového příliš nepotrpí. A už vůbec ne s manželem, hercem Tomášem Matonohou (49). Překvapivě totiž říká, že ho k tomu vůbec nepotřebuje!

Také vás může zajímat ...

Chvíle klidu má ráda jen sama pro sebe

Skoro to vypadá, že už si po letech strávených ve společné domácnosti a péčí o čtyři děti zevšedněli. Možná, že tak dlouho byli zavaleni povinnosti, že když už potomci konečně odrostli a oni by měli možnost dopřát si soukromí, už o to ani moc nestojí.

Jak jinak si vykládat slova Benešové o tom, že romantika není nic pro ni a když už, o jejím partnerovi nepadne ani slovo.

„Ale také si umím představit nádherný romantický večer sama se sebou. Když si pustíte hezkou muziku, dáte si dobré víno, přemýšlíte o věcech, na něž jindy nemáte čas… Sama sebe takhle vidím na pláži u moře, vínko by bylo španělské a hudba jakákoliv, která by se hodila k dané situaci.

Takhle si dovedu představit romantickou chvilku,“ říká herečka a snad jí ani nepřijde divné, že manžela vynechala. Možné je, že si prostě jen zvykla být sama. Dlouhou dobu to byl Tomáš, kdo se staral o finanční zabezpečení rodiny, zatímco ona pečovala o domov.

A když už nebyl Matonoha v práci, věnoval se svým koníčkům. Jeden čas propadl muzice, začal koncertovat, a dokonce prý uvažoval, že by kvůli kapele pověsil herectví na hřebíček. Jindy se zase zamiloval do vlastního karavanu. Je jasné, že pokud se Lucie nechtěla zbláznit z čekání, kdy na ni její muž bude mít čas, naučila se trávit svůj čas po svém.

Co to bude znamenat pro jejich manželství?

Jenže v poslední době se role výrazně obrátily, a tím, kdo díky natáčení plní rodinnou kasu je teď Benešová. A i všechny záliby, kterým se Tomáš věnoval jsou poznamenané opatřeními kvůli současné koronavirové pandemii.

Mohlo by se tak lehce stát, že u nich doma bude pěkně dusno, protože přebytek volného času, který náhle herec získal bude chtít nějak zaplnit a třeba začne vyžadovat více pozornosti od své manželky.

Bude ta ale ochotná slevit z toho, co si vybudovala? Znovunabytá svoboda, finanční nezávislost a práce na seriálu, která ji velmi těší jsou pro ni po letech jistě příjemnou změnou.

A třeba se ani nebude chtít vzdát chvilek, které má jen sama pro sebe. Co by to znamenalo pro jejich dlouholetý vztah si lze jen těžko představit. V dnešní těžké době se rozpadají i vztahy, o kterých si okolí myslelo, že je nic nedokáže rozdělit. Čas tedy ukáže, jak pevné je právě tohle manželství a zda takovou zkoušku ustojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama