Dokonalý pár Orlando Bloom a Miranda Kerr doplatil na svoji hvězdnou slávu!

Vztah populárního herce a australské modelky vydržel jen pár let.

Do lásky slavných osobností vždy nějak zasáhne kariéra. Na vlastní kůži to prožili i Orlando Bloom (43) a Miranda Kerr (37). Jejich manželství trvalo pouhé tři roky.

Vypadali jako pár snů. Atraktivní herec Orlando Bloom (43), který zabodoval u diváků po celém světě díky filmovým sérií Pán prstenů a Piráti z Karibiku a nádherná modelka s božským tělem Miranda Kerr (27). Ani zdánlivě ideálním dvojicím se ale nevyhýbají obyčejné lidské krize.

Také vás může zajímat ...

Modelka naletěla podvodníkovi

Poté, co se Orlando objevil ve výše uvedených kasovních trhácích, pocítil, jaké to je, stát se z neznámého mladého herce světovou superhvězdou. Přinášelo to s sebou samozřejmě i zájem spousty žen. On ale v té době partnerku měl, byla jí herečka Kate Bosworth (37). S tou prožil celkem čtyři roky.

Těžko říct, jestli sledoval módní svět, ale spíš se dá předpokládat, že v době, kdy jeho hvězda vystoupala na vrchol, měl o Mirandě Kerr maximálně tak mlhavé tušení. Ona sama si užívala dost svých starostí.

Ve světě módního průmyslu se pohybovala od svých třinácti let, kdy vyhrála soutěž jednoho magazínu pro teenagery. Jako modelka udělala rychlou kariéru a rodná Austrálie jí byla brzy malá. Zájem o ní projevili i zástupci prestižní značky Victoria´s Secret.

A samozřejmě také muži, i když toho prvního si Miranda moc dobře nevybrala. Stal se jím Adrian Camilleri, finanční makléř. Ten měl ovšem velké problémy se svým podnikáním.

Okrádal lidi a Miranda se mezi ně také zařadila. Přišla o větší finanční částku, ale nakonec se k žalobám nepřipojila. Stačilo jí, že bývalý přítel si vyslechl rozsudek za jiné podvody.

Skandál, který se nekonal

O Mirandu projevil zájem nejprve Orlando, ale ona ho několikrát po sobě odmítla. Důvod k tomu měla jasně pro sebe definovaný. Bylo jí proti srsti, že by měla chodit s filmovou hvězdou. Jenže Orlando se jen tak nevzdával. Právě jeho vytrvalost se stala vodítkem k úspěchu.

Nakonec Mirandu přesvědčil, že pro ni bude tím nejlepším partnerem. Svůj vztah ale nikde veřejně neoznamovali, takže trvalo téměř rok, než se o něm dozvěděla i veřejnost. Na jedné sportovní akci v australském Sydney se ukázali spolu jako zamilovaná dvojice.

To už měl za sebou Orlando i setkání s jejími rodiči. Pár se pochopitelně ihned ocitl pod hledáčkem bulvárních novinářů a fotografů. Ti si vždycky najdou nějaký průšvih, ať už opravdový nebo přikreslený.

Podařilo se jim nafotit Orlanda, jak dovádí s jinou slavnou herečkou Jennifer Aniston (51) u jednoho bazénu v Mexiku. Hned z toho byla aféra na první stránky, jenže se ukázalo, že v tomhle byl herec nevinně.

S Jennifer ho totiž pojilo už dlouholeté přátelství a nejednalo se o žádný tajný výlet. V Mexiku měl totiž svatbu jeden jejich společný známý a oni byli mezi pozvanými. Raději se pak ale už k sobě moc nehlásili, aby nezavdávali důvod k dalším pochybnostem.

„Legolas“ u porodu

Dřív než se Orlando s Mirandou vzali, „oženili“ je několikrát novináři. Článků o jejich chystané nebo dokonce už uskutečněné svatbě vycházelo mnoho. Ani se všem nestačili bránit. Nakonec se ale ukázalo, že jejich vztah skutečně dospěl až do manželského přístavu.

V roce 2010 byla Miranda spatřena s novou ozdobou ruky: pěkným diamantovým prstenem. Už nezapírala. Svatba se pak konala celkem rychle a měla své odůvodnění. Modelka totiž čekala dítě. Dvojici se pak v lednu roku 2011 narodil syn Flynn (9).

Miranda popisovala, jak porod prožívala. Líčila, že odmítla léky proti bolesti a že vše proběhlo přirozeně a bez léků. A Orlando byl celou dobu u toho! Ani vlastní potomek ale nemohl zabránit blížícímu se rozpadu manželství. Oba dva si sice rozuměli, ale vůbec na sebe neměli čas.

Ani jeden z nich nechtěl obětovat svoji dobře rozjetou kariéru. Dva roky po narození syna tak společně oznámili, že se rozcházejí. Současně potvrdili, že se navždy budou vzájemně podporovat a respektovat jako Flynnovi rodiče.

Druhý manžel udělal z Mirandy miliardářku!

Díky své kariéře a také díky slávě Orlanda Blooma mohla Miranda žít v luxusu. Ten se ještě zněkolikanásobil poté, co si našla druhého manžela. Stal se jím zakladatel sociální sítě Snapchat Evan Spiegel (30).

Muž, který se během pár let dostal k miliardovému majetku, tak udělal miliardářku i z krásné modelky. A nejen to, rovněž z ní udělal trojnásobnou matku – má s ním totiž další dva syny. Společné jmění páru se odhaduje na tři a půl miliardy dolarů, tedy více než pětasedmdesát milard korun!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...