Doktor z Kódu potřeboval doktora

Dalším českým umělcem, který si volky nevolky musí připustit, že už mu holt není dvacet, je chirurg z Modrého kódu a známý televizní bankéř z reklamy, „kterého můžete mít rádi“, herec Tomáš Měcháček (41).

V době karantény se s partnerkou a ročním dítětem odstěhoval raději do malé maringotky v Krkonoších, pak jim známá půjčila chalupu, a právě tehdy podlehl sportovec Tomáš představě, že na sobě a své figuře zase musí začít pracovat.

Také vás může zajímat ...

Nechal se pozvat na nohejbal, aby se drsným způsobem přesvědčil o tom, že ztuhlé tělo je nutné nejprve rozcvičit, než přijdou rychlé pohyby.

Při smeči na síti se náhle ozvala nepříjemná rána a bohužel ji vydala jeho prasklá achilovka. Nyní už je herec po náročné operaci, před níž se ho lékaři v narážce na jeho seriálovou roli doktora zeptali, zda si šlachu nechce sešít sám. Zatím hopká s ortézou, ale brzy už zase bude šarmit v modré haleně nad operačním stolem jako MUDr. Brejcha.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...