Doma má Doležalová pořádnou Itálii! Talíře ještě nelítaj!

Vítězka StarDance a herečka Marie Doležalová (30) působí jako křehká slečna. Umí se ale pořádně rozdivočit! A kdo to odnáší? Většinou její současný přítel, taneční mistr Marek Zelinka (30), se kterým se dala dohromady právě v taneční soutěži.

A jak to u nich doma chodí? „Samozřejmě, že se občas trochu porafeme. Vždycky na sebe řveme, na deset minut máme šílenou Itálii, ale talíře po něm ještě zatím neházím,“ vylíčila bouřlivé chvilky v domácnosti Marie.

Také vás může zajímat ...

Hned ale dodala, že jinak spolu fungují bez problému. Přiznala, že si z každého vztahu se poučí a bere si něco pro sebe. Marek je její krevní skupina, rozumí si s ním a nelituje toho, že kvůli němu pustila k vodě svého tehdejšího přítele. Jak dlouho to bude hvězdnému páru klapat?

A co se musí stát, aby doma místo křiku začaly lítat i porcelánové talíře po babičce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...