Doma panuje pořádné dusno!

Iva Kubelková (42) je poslední dobou se svým mužem Georgem Jiraskem (62) prý na ostří nože. Údajně se nedokáží domluvit na výchově svých dcer Natálie (14) a mladší Karolíny (10). Ty totiž po Ivě zdědily při rozenou krásu a čím jsou starší, tím větší je o ně mezi chlapci zájem.

Především pak Karolína už se dostala i do hledáčku modelingových agentur, a to dokonce i v zahraničí. Snaží se jim domluvit Pro Ivu a jejího manžela George tak není snadné ji přesvědčit, že ne každá nabídka je lukrativní, a že je stále příliš mladá na to, aby se začala modelingu věnovat třeba na úkor vzdělání či užívání si bezstarostných mladých let.

Také vás může zajímat ...

Kubelková se tak pro dcery snaží být spíše kamarádkou než matkou, aby více pronikla do jejich světa. „Chtěla bych, aby to tak zůstalo a byly bychom kámošky i nadále a já jim mohla se vším radit, ale musím přiznat, že to občas není jednoduché,“ přiznává nestárnoucí Iva, která ale v tomto ohledu nemá zrovna velkou podporu u manžela.

Udělal by pro ně cokoliv Ten je prý spíše rozmazlovacím typem rodiče, pro kterého jsou obě dcery princezny. „Mají ho omotaného kolem prstu,“ poznamenala Iva, která je prý spíše tou, která vše doma koriguje.

Je ale evidentní, že každý z nich má na výchovu jiný názor. To u nich doma patrně často vede i ke sporům a hádkám. Nechce je prý nechat „růst jako dříví v lese“, mohlo by to mít totiž nepříjemné následky na jejich budoucnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...