Doma potřebuje mít vlastního hlídače

Vždy k sobě byla tvrdá a nechtěla být nikomu na obtíž. Muži si s herečkou Jaroslavou Obermaierovou (74), která je tváří televizní reklamy na náš týdeník Můj čas na kafíčko, krutě zahráli.

Přitom jediné, co si Jarka přeje, je prý mít ochránce, který bude po jejím boku. „Chodila jsem s různými muži. Ale nikdy, možná i proto, že jsem jedináček, nebyl můj sen mít velkou rodinu, muže a děti. Ani vdávat jsem se nikdy nechtěla,“ nechala se slyšet herečka. Teď toho zřejmě lituje.

Také vás může zajímat ...

Vůbec se nešetří a je to znát

Místo klidného stáří se musí „drbna Vilma Nyklová“ z Ulice pořádně otáčet, aby měla na živobytí. Navíc si musí pečlivě hlídat své zdraví. Kdykoli se totiž může stát, že zkolabuje. Kvůli tomu skončila už několikrát v nemocnici.

Ať už se žaludkem, nebo s bolestmi zad. Místo toho, aby byla v takových chvílích obklopena rodinou, která by se o ni postarala, musí se naopak starat o svého syna Jaroslava (38). „Vím, že se nikdy vnoučat nedočkám.

Dodnes se o Jarouška starám. Nějakou dobu už bydlí s přítelkyní, tak jsem ráda, že se aspoň trochu osamostatnil,“ svěřila se herečka. Podle všeho je momentálně její zdraví v pořádku, ale na jak dlouho?

Společnost jí teď dělá její nový pejsek, čivava, které říká Vašík. Sama se spoléhá hlavně na svůj mobilní telefon, na kterém má speciální tlačítko. To jí po stisknutí automaticky volá záchrannou službu, v případě, že by se jí přitížilo.

Přestože se syn snaží maminku navštěvovat, mohlo by se stát, že by přišel pozdě, proto se herečka takto pojistila. Nikdo však vedle ní neusíná a jiné návštěvy moc nepřijímá. Není divu, že se cítí sama a kromě psa má osobního hlídače v podobě zmiňovaného telefonu.

Jaroslava Obermaierová se synem Jaroslavem.

Jako záchranu má speciální tlačítko

V takových chvílích si možná vyčítá, že se nechala vystrašit jedním nepovedeným manželstvím se surovcem a alkoholikem Richardem Čechem. Teď by možná za další děti a vnoučata byla docela ráda.

„Za život jsem už muže dost poznala, manžel byl podvodník, další pil, třetí byl zase lakomý. Tak jsem usoudila, že si nebudu už žádným chlapem komplikovat život. V sedmdesáti si pověsit na krk cizího dědka? To ne,“ stojí si za svým Jaroslava, i když jí to pravděpodobně trhá srdce. Tak má zatím alespoň zvířecho kamaráda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...