Doma zažívá Bočanová peklo s dcerou! Jak to řeší?

Místo, aby se snažila si všechno zjednodušit, dělá si to herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (51) ještě horší, než to je. Řeč je o její náctileté dceři Márince (16), která nejen že prochází divokou pubertou, ale ještě odmalička trpí lehkým mentálním postižením.

Mahuleně tak už začínají docházet fyzické i psychické síly. „Řeknu vám, je to jízda, je to peklo, neustálý vzdor, změny nálad,“ přiznala. Není divu, že na milence momentálně nemá ani pomyšlení. Teď se navíc rozhodla udělat si z bytu domácí zvěřinec.

Také vás může zajímat ...

Ke svému současnému psíku bulteriérovi Umbertovi si hodlá pořídit dalšího. Umberto je přitom hodně nezvladatelný a živý tvoreček. Přibudou jí tak další starosti. „Konzultovala jsem to s majitelkou. K Umbertovi je možná jenom psí holčička, on je dost dominantní a psa by nedal. Tedy dal, ale k obědu,“ směje se herečka. Je ale jasné, že takovým tempem ji humor doma hodně brzy přejde.

Bude mít ještě někdy vůbec čas a sílu jenom sama na sebe a na budoucí lásku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...