Domácí lifting

Chcete vypadat mladší? Zkuste domácí lifting, který dokáže úplné zázraky. Domácí masáž zjemní pleť, zbaví ji vrásek a navíc je teď velmi trendy.

Vyhlaďte čelo

Prostředníčky přiložte nad obočí a jemnými tahy vyhlazujte pokožku do stran, směrem ke spánkům. To samé poté proveďte i pod obočím. Pak položte prsteníčky nad obočí a masírujte pokožku směrem nahoru, až k vlasům.

Vypněte mimické vrásky

Také vás může zajímat ...

Neustále krčíte čelo a dělají se vám vrásky? Vezměte prsty obou rukou a položte si je na čelo. Lehkým tlakem ho vyhlazujte směrem ven. Celkem čtyřikrát.

Tváře

Prsty rukou přiložte k nosu a jemným tlakem vyhlazujte pokožku směrem k uším. Stačí, když masáž zopakujete čtyřikrát během dne a uvidíte, jak bude najednou svěží a pružná.

Vrásky okolo očí

Sevřete mezi palec a ukazováček kůži pod obočím. Ukazováčky by měly být nad obočím, palce pod obočím. Jemnými stisky se posouvejte po linii obočí až k vnějším koutkům očí. Zde kůži přitlačte. Masáž provádějte každé ráno sedmkrát.

Spodní část obličeje

Ukazováčky položte pod spodní ret, palce pod bradu. Konečky prstů pleť masírujte podél čelisti až k uším. Přes lícní kosti postupujte až na spánky. Tam přitlačte a masírujte pohyby vzhůru asi třicet sekund..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...