Domácí mazlíčci dali Kateřinu Hrachovcovou s manželem dohromady, ale pak je i rozdělili!

O svého manžela se starala přímo vzorně, k večeři míval na vybranou ze dvou chodů!

Deset let žila Kateřina Hrachovcová (46) se zvěrolékařem Janem Herčíkem (62) a vypadalo to, že se ti dva našli a báječně si rozumí. Pak ale přišlo nečekané vystřízlivění a Jan svoji ženu vyměnil za jinou partnerku!

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (46) vždy mezi ostatními tak trochu vyčnívala. Platilo to už v dětství. Na rozdíl od svých spolužaček, které se doma dívaly na pohádky, ona si už hrála na dospělou spisovatelku. Tak trochu vlastně musela, protože doma televizi neměli. Vynahrazovala si to tedy tím, že si do bloku psala vlastní detektivky nebo horory.

Také vás může zajímat ...

Slávu jí přinesl seriál!

Pro svoji profesi se Kateřina rozhodla při návštěvách kina. Jakmile zjistila, že herectví se dá vlastně dělat jako normální práce, měla jasno. Už během základní školy se přesvědčila v dramatickém kroužku, že talent na to má. Bylo jasné, kam se pak přihlásí. Na konzervatoř se skutečně dostala, a jakmile ji vystudovala, našla si divadelní angažmá v Plzni.

Nejprve dávala divadlu přednost, ale paradoxně jí k popularitě pomohla televize, kterou v dětství moc nevídala. Jednalo se o seriál Život na zámku. V úspěšném projektu hrála Kateřina dívku Simonu. Bylo jí tehdy dvacet let a role přinesla do jejího života velký zlom.

Psalo se o ní jako o hodně nadějné herečce a někteří jí dokonce srovnávali s legendární Natašou Gollovou (+76), k jejímuž projevu měla opravdu blízko. „Já si to tehdy ale příliš nepřipouštěla, nebyla jsem na tom pocitu jakési pomíjivé slávy nijak závislá,“ konstatovala Kateřina. Přišly další seriály, například Náměstíčko nebo Ulice.

A také první velký vztah, s hudebníkem Petrem Vondráčkem (44). Vydržela to s ním čtyři a půl roku. Déle to nešlo, protože vedle partnera, který žil opravdu bouřlivým stylem, neměla Kateřina pocit jistoty. Hodně popíjel a být věrný mu také dělalo potíže.

Kateřina se to pokoušela změnit, ale nepodařilo se a tak se rozešli.

Zachránil jí jezevčíka!

Svého manžela poznala Kateřina, když jí bylo jednatřicet let. Stal se jím výrazně starší veterinář Jan Herčík (62). K jejich seznámení došlo náhodou, díky partnerově profesi. Mohl za to vlastně hereččin jezevčík jménem Žulda. Byl na tom zdravotně špatně a tak jí jedna doktorka doporučila, aby ho nechala operovat právě u Jana.

Ten pejskovi zachránil život, což ale samozřejmě nebyl jediný důvod, kterým si získal srdce Kateřiny. Jan byl zvyklý na život starého mládence, takže pro něho se jednalo o výraznou změnu. Láska ho přesvědčila, že není dobré být sám. Svůj svazek potvrdila dvojice oficiálně svatbou na hradě Okoři, za přítomnosti mnoha českých celebrit.

Kateřina později přiznala, že byla před obřadem hodně nervózní, protože si nedokázala představit, co všechno při svatbě člověk prožívá. Dlouho to vypadalo, že se Jan a Kateřina opravdu našli. Zvěrolékař si liboval: „Pro mě je Kačenka dokonalá.

Mám perfektní krásnou ženu, která se o mě stará a mám se jako v bavlnce.“ Zahrnovalo to prý dokonce večeře o dvou chodech, ze kterých si mohl Jan vybírat!

Rozvod nesla těžce

Herečka si přála stát se matkou, jenže tohle přání se bohužel nesplnilo. Tvrdila o sobě, že jako maminka bude bezvadná. Vzor měla ve své starší sestře – ráda vzpomínala na chvíli, kdy se od ní dozvěděla, že bude mít dítě. Později už Kateřina mluvila o mateřství opatrně. Říkala, že vlastně potomka ani neplánovala, stejně jako většinu věcí v životě.

A definitivně vzala tato myšlenka za své, když přišel nečekaný rozvod s Janem. Ten si našel novou partnerku, stejně starou jako Kateřina. Objevil ji dokonce totožným způsobem: jeho nový objev k němu přišel rovněž kvůli ošetření domácích mazlíčků. Kateřina rozvod nenesla moc lehce a na sociálních sítích ho komentovala hodně zklamaně.

Současně ale neztrácela optimismus a prohlašovala, že vždycky přijde něco lepšího.

Na další manželství to ale zatím nevypadá, tím spíš, že Kateřina má kvůli svému neskrývanému zájmu o ezoteriku pověst poněkud zvláštní ženy – a takových se muži spíš obávají!

Ráda a často vystavuje svoje nahé tělo!

Ke Kateřině Kaiře Hrachovcové tak nějak už léta patří, že se nestydí za nahotu. Dokázala to jak ve svých televizních rolích, tak i na nejrůznějších fotografiích. Její manžel kvůli tomu nežárlil. Na exotické dovolené v Asii dokonce svoji ženu fotil také úplně nahou a nijak mu nevadilo, když byly snímky zveřejněny. Pravdou je, že na své postavě herečka pilně pracuje a má co ukázat.

„Když je vám hezky ve vašem těle, tak se člověk i méně stydí,“ prohlásila v jednom rozhovoru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...