Domácí nachos k televizi

Suroviny:  250 g kukuřičné mouky  250 g hladké mouky  2 lžíce oleje  voda dle potřeby Na dip:  1 avokádo  1 paprika  olivový olej  limetková šťáva

Postup: V míse smícháme kukuřičnou a hladkou mouku.

Přidáme olivový olej. Vše smícháme a pokud je těsto příliš suché, přidáme vodu. Z těsta vyválíme placku a vykrojíme trojúhelníky. Trojúhelníky poklademe na pečící papír a nachos dáme péct do předehřáté trouby na 190°C. Avokádo rozkrojíme na půl a vyndáme pecku. Dužinu vydlabeme lžičkou a pomocí vidličky rozmačkáme v míse. Rajčata nakrájíme na kousky a smícháme s avokádem.

Vše pokapeme olivovým olejem a limetkovou šťávou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...