Domácí tipy na zvýšení paměti

Snad každý dnes ví, že pravidelná konzumace vlašských ořechů prospívá nervové soustavě, zlepšuje kardiovaskulární činnost, snižuje cholesterol a zlepšuje paměť. Pokud si je budete chtít dopřát i vy, dejte do skleničky hrst vlašských ořechů a zalijte je medem.

Po 1 měsíci vyluhování přidávejte med do kaší nebo ho jezte 1 čajovou lžičku denně. Také si můžete namíchat vlastní čajovou směs pro zlepšení paměti. Pro její výrobu budete potřebovat 10 g meduňky lékařské, 15 g zeměžluči lékařské a 15 g oddenku puškvorce obecného.

Také vás může zajímat ...

Takto zhotovenou směs zalijt 1 l vroucí vody, vyluhujte do vychladnutí, sceďte a přidejte med. Pijte po doušcích během dne 3 týdny. Dobrou paměť také udržuje směs 1 dílu rozrazilu lékařského a 1 dílu sušeného celerového kořene.

Čaj připravený z 1 lžičky této směsi pijte 3x denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...