Dominika Gottová: Úplně na dně

Bídně se cítí nejstarší dcera Karla Gotta (80) Dominika. Zdá se, že traumata z poslední doby na ni tvrdě dopadla, asi jí už chybí síly tomu všemu vzdorovat.

Zvědavci si ji chodí fotografovat do lahůdek, kde pracuje, finančně na tom není dobře a starosti jí dělá finský manžel, zadlužený vyšinutý hudebník. Potřebovala by spolehlivého partnera, ale žádný není.

Také vás může zajímat ...

Zato ji obléhají novináři. „Je strašně vystrašená,“ prohlásil její známý. „Žije pod permanentním dohledem bulváru, je v neustálém stresu.

Jen si vezměte, že cizí lidé se na ni chodí dívat do její práce…“ Když naposled poskytovala rozhovor, klepaly se jí ruce a pak utekla. Zatímco slavný tatínek byl s tiskem jedna ruka, dceru to nikdo nenaučil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...