Dominika Gottová: Úplně zničila kamarádku

Nedávno se pustil do Dominiky Gottové

Jako blond andílek, který se chce napravit a dát definitivně sbohem alkoholu, se donedávna prezentovala nejstrarší Mistrova dcera. Její příznivci jí to uvěřili, drželi jí palce a obdivovali její dojemnou statečnost. Titíž lidé dnes nevycházejí z údivu. Najevo vycházejí věci, až se ježí vlasy hrůzou.

Své dobrodějce, zpěvačce Šárce Rezkové (51), která jí nabídla ubytování ve vlastním domě, se podivně odvděčila. Podle tvrzení zpěvačky a jejího už bývalého přítele Miroslava Kolodzieje (52) jim opilá Dominika div nezapálila barák, když usnula s hořící cigaretou.

Také vás může zajímat ...

Co horšího, Dominiku obvinili i z toho, že sváděla Rezkové nezletilého syna. „Líbí se mi starší muži, co bych dělala s šestnáctiletým?“ zlobí se Dominika.

Kvůli pomluvě šla dokonce na policii, tam se jí vysmáli. Rozčilená Rezková prohlásila, že už nemá kamarádku. „Lituju, že jsem jí pomohla,“ ostře prohlásila jindy mírná žena. „Už nikdy ji nechci vidět.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama