Dominika Gottová: V drahých restauracích, ale bez peněz

Dominika umí žít. Kde na to bere? Je všeobecně známo, že miliony od slavného tatínka dávno rozházela, byt i chalupu s matkou prodaly a vůbec s velkoryse darovaným jměním zacházely lehkomyslně.

Člověk by řekl, že Dominika Gottová musí v současné situaci žít skromně a šetřit každou korunu. O to víc šokující je skutečnost, že si blondýnka, která jako by Mistrovi z oka vypadla, žije nad poměry.

Také vás může zajímat ...

Její otec proslul láskou k dobrému jídlu a pití, byl to labužník a navštěvoval jen ty nejlepší restaurace, kde nejednou nejstarší dceru hostil. Ta si na to zvykla a nechce se toho vzdávat. Stravuje se vskutku luxusně.

Kde na to ale bere? „Jídlo mě naučil milovat můj táta. Nikdy nezapomenu, jak jsme sami dva seděli v kuchyni na Bertramce. Předtím jsme spolu vykoupili lahůdky, ochutnávali je a dlouho si povídali,“ svěřuje se. Jenže Mistr na to měl.

Nedávná večeře v japonsko-korejské restauraci přišla blondýnku na 1390 Kč, navštívila i noblesní čínskou anebo věhlasnou indickou restauraci, kde utratila spoustu peněz. Našetřila na to z platu prodavačky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...