Dominika Gottová: Závažný zdravotní problém!

Kéž by byl její život jednodušší! Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika bohužel nemá právě na růžích ustláno. Odjakživa se cítila být jakousi Popelkou, neměla ani zdaleka tolik pozornosti, kolik jí teď Mistr věnuje svým dvěma nejmladším dcerám.

A co se týká životního druha, nezvolila si Dominika zrovna snadnou cestu. Provdala se za finského hudebníka, kterého sužují závažné zdravotní problémy. Timo Tolkki (52) je psychicky nemocný, pokoušel se o sebevraždu, teď prožívá další těžké trauma.

Také vás může zajímat ...

Hrozí mu ztráta sluchu, pro hudebníka hotová katastrofa! Pro bývalého kytaristu populární kapely Stratovarius je hudba vším. Kdyby přišel o sluch, neměl už by vůbec proč žít. Přitom na pokraji života a smrti už v minulosti stál.

„Je mi hrozně! Tim má potíže se sluchem a já se bojím, že ho to opět psychicky rozhodí. Prosím, myslete na něj!“ naléhá na fanoušky zarmoucená Dominika. Vzhledem k situaci se nikdo nemůže divit, že i ona sama bere uklidňující léky.

Navzdory všem katastrofám se musí snažit, aby se nezhroutila, protože pracuje v kosmetickém salonu a pochopitelně nechce o zaměstnání přijít. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...