Dominika se chce smířit!

Nastane už v rodině po zesnulém Mistrovi konečně klid a mír?

Pozoruhodný obrat předvádí v posledních dnech nejstarší a nejdivočejší dcera našeho milovaného zlatého slavíka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47).

Zřejmě si teď sype popel na hlavu a lituje svých vrtochů. „Ráda bych udělala tatínkovi v nebi radost a pokusila se dát dohromady znesvářené strany naší rodiny,“ napsala na sociální síti. Možná k tomu přispělo právě roční výročí otcova skonu.

Také vás může zajímat ...

Nejdřív odmítla vystupovat v dokumentárním filmu Karel, který vznikl z popudu Ivany Gottové (44), ale teď toho prý velmi lituje, když v něm vystupují všechny tři zbylé Gottovy dcery. Dominika je momentálně bez práce a prý takřka na mizině, tak je možné, že se chce se slavnou vdovou družit kvůli výhlídkám na finanční prospěch. Udobří se spolu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...