Donchuána Laufera ničí exmilenka!

Známé osobnosti, pokud si už začnou paralelní vztah, vždy riskují, že se z milence či milenky vyklube tzv. atomová puma, která jim rozvrátí soukromí. Jaké to je, to nyní zažívá zpěvák Josef Laufer (77).

Prožil románek s rodinnou známou, která ho nyní bombarduje vzkazy a telefonáty, a hůř, poslala dopis i jeho těžce nemocné manželce, výtvarnici Ireně Greifové (76), kde se o Josefovi rozepsala až do intimních detailů. Laufer přitom žije s manželkou téměř padesát let a nikdy se netajil s tím, že ji přes různé avantýry nikdy nechtěl opustit.

Sám přitom není zcela zdráv a musí řešit tuto delikátní situaci. Podle některých zpráv se mu zmíněná zhrzená žena vyloženě mstí, což ho může poznamenat i v profesionální oblasti, a na své kariéře zoufalý Laufer také velice lpí.

Také vás může zajímat ...

Budou s manželkou někdy žít v klidu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...