Donutil dál dobrovolně trpí. Co je za tím?

Nesnesitelná bolest kolen omezuje jednoho z nejobsazovanějších českých herců Miroslava Donutila (67) v soukromém i profesionálním životě. Přesto už pět let odmítá podstoupil operaci. Raději dál trpí v bolestech například při natáčení kriminálního seriálu Labyrint III.

Také vás může zajímat ...

Co za tím ale ve skutečnosti vězí? Bojí se snad samotné operace a narkózy, nebo toho, že přijde o kšefty, které má už dlouho dopředu nasmlouvané? „Mám velké bolesti. Levé koleno slouží méně, ale stále oddaluju tu nepříjemnou operaci,“ rozpovídal se Mirek.

Důvodem je prý hlavně obava z endoprotézy a to, že nechce mít v těle cosi cizího. Proto se zatím snaží problémy řešit lázněmi. „On je železný dědek. Je nezničitelný. I když to bolí, tak to nedává najevo. Mirek je zkrátka Tarzan,“ vychvaluje kolegu režisér Jiří Strach (44). Koleno se ale samo prostě nevyléčí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...