Donutil definitivně skončil! Co se stalo?

Známý český herec Miroslav Donutil (65) na konci roku razantně ukončil svou kariéru! Řeč je o proslulé hře Sluha dvou pánů, která se v Národním divadle hrála dlouhých dvacet dva let. Teď je už ale minulostí.

Proč se vedení divadla rozhodlo hru ukončil? Může za to snad sám Donutil? „Nechápu proč toto představení divadlo stahuje. Jako podnikatel vím, jak se v poslední době o každého diváka bojuje,“ vyjádřil se skladatel Karel Vágner (74), který se šestistého vystoupení a zároveň derniéry sám účastnil.

Karel Vágner

Hra totiž vynesla divadlu a potažmo i samotnému Donutilovi nemalé peníze, přes čtvrt miliardy korun. A co na to sám Donutil? Oddechnul si nebo mu bude role roztěkaného sluhy na roztrhání chybět? „Bylo to krásné, dojemné,“ popsal svoje pocity při závěrečné děkovačce herec. Přemýšlí snad o tom, že by s hereckou kariérou skončil nadobro?

Také vás může zajímat ...

Pověsí herectví na hřebíček a bude si užívat života doma se svou ženou Zuzanou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...