Donutilovi: Lépe by jim bylo každému zvlášť!

Převážnou část roku se Zuzana Donutilová (58) a herec Miroslav Donutil (67) věnují výhradně pracovním povinnostem. Miroslav jde z role do role, jelikož hraje nejen v divadle, ale také ve filmech a seriálech.

U nás tak patří k vůbec nejvíce vytěžovaným umělcům. Jeho manželka zase den co den osobně dohlíží na chod vlastní kavárny v centru Prahy. Jednu za čas se sice manželé domluví, že pracovat nebudou, ovšem takových chvil je opravdu málo.

Také vás může zajímat ...

„V podstatě se míjíme,“ přiznala před časem Zuzana a bylo na ní znát, že z toho nemá zrovna radost. Za celý letošní rok totiž společně stihli akorát únorovou dovolenou u moře a pár chvil strávili začátkem léta v Karlových Varech.

Právě tam však vedle sebe působili spíše jako dva cizí lidé. Sice se vedli za ruku a chtěli vypadat jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem, ovšem moc jim to nešlo. Spíš se zdálo, že si každý žije tak trochu ve své bublině, a když do ní toho druhého pustí, moc to nefunguje.

V manželství jsou spolu Donutiovi 41 let, ovšem nikde není psáno, že spolu budou navždy. Pracovat na vztahu se totiž musí nejen na jeho začátku, ale i v průběhu let. Jak si totiž jeden druhého přestane všímat, často se pár úplně odcizí a i doma vedle sebe působí spíše jako dva spolubydlící. Nebude chtít Donutil přehodnotit, jestli s manželkou vůbec zůstane?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...