Doplatí na svou hamižnost?

V poslední době je o herečku známou ze seriálu Přístav Petru Hřebíčkovou (40) velký zájem. Nejenže byla hvězdou filmu Příliš osobní známost, ale zanedlouho se má objevit v dalším snímku Štěstí je krásná věc.

Také vás může zajímat ...
Filmy jí vydělávají balík

Za hlavní roli ale prý dostala zaplaceno víc, než je zvykem. Za jeden natáčecí den údajně brala až do konce minulého roku 15 tisíc korun. Jenže za film Štěstí je krásná věc to mělo být o 5 tisíc víc. Jak je to možné? Proslýchá se, že režisér Jiří Diarmaid Novák (47) měl mít o herečku takový zájem, že zvýšení honoráře zařídil.

Že by mu snad Hřebíčková napoprvé roli odmítla a kývla až v okamžiku, kdy dostala přidáno?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...