Doplatila na svou touhu po penězích

Vidina „dlouhých“ peněz byla vedle přemlouvání od Jakuba Prachaře (37) zřejmě důvodem, proč legenda vzala účinkování v Masce. Ale pořad je průšvih. I pro ni…

Komentáře v internetových diskusích na téma Maska, si rozhodně servítky neberou. Soutěž, ve které mají účinkující poznat celebritu ukrytou v podobě zvířátka, je ostatně už z principu značně infantilní. Kromě toho diváci konstatují, že je pořad nudí, a to je u zábavného programu nedostatek zcela nepřípustný.

Také vás může zajímat ...

Z propadáku se může oklepat vedení komerční televize, ustojí to možná bez velkých následků mladší ročníky moderátorů, jako Libor Bouček (39) a zmíněný Jakub Prachař, ale stálo to za to takové legendě, jako je Jiřina Bohdalová?

Herečka, o které s veškerou úctou můžeme napsat, že se do nejistého projektu pustila „na stará kolena“, si před částí národa uřízla kus ostudy, ač se snažila sebevíc. „Pořád chce být vtipná a ještě jí nikdo neřekl, že není? S prominutím, už se na ni nedá dívat,“ napsal veřejně z plných plic jeden z diváků.

Hlavně zaplaťte

Bohdalová nedávno odmítla novináře s tím, že ona už svou slávu nemá zapotřebí víc živit, na druhou stranu se nechala přemluvit k účasti na projektu, který by jinému herci naháněl hrůzu.

Dojíždění do Budapešti, účinkování před publikem, které z větší části ani neumí česky, ale především model „mezinárodního“ pořadu, který měl možná úspěch v zahraničí, ale těžko to půjde tam, kde česko-slovenští diváci ani herce z druhé země pořádně neznají.

Ničí si pověst

Argumentem pro Bohdalovou byly bezesporu peníze. Údajně si měla jen za dva týdny dojíždění do Budapešti přijít na 350 tisíc korun. Herečka ostatně v minulosti za tučný obnos vzala ledacos.

Propůjčila se k účinkování v reklamě na zahradní techniku, stejně jako svůj hlas prodala předvánoční kampani zásilkového internetového obchodu. Nic proti snaze vydělat peníze, ale kritici Bohdalové vyčítají, že šla poněkud pod svou úroveň.

Přátelství počká

Podobné hlasy vždy stroze odbývala. Nařčení, že je lakomá, ji rozčílilo a říkala, že je jen šetrná, protože v dětství zrovna bohatstvím netrpěla. Ovšem slovo „šetrnost“ trochu nesouhlasí s pár let starou kauzou, kdy koupila za obrovské peníze obraz od Emila Filly (†71), který se ukázal být falešným.

Přitom to měl být skvělý kšeft. Podobnost s Maskou se jaksi nabízí. Nedávno měla zahájit výstavu loutek tatínka Zdeňka Podhůrského (61). Nedostavila se ani neomluvila. Tyhle přátelské výpomoci bývají totiž zadarmo…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...