Doplňky, kterými jistě překvapíte

Teprve se chystáte odjet na letní dovolenou ven k moři? Anebo prostě jen chcete zaujmout na rodinné oslavě?

Poradíme vám, kterými módními doplňky v létě rozhodně zabodujete.

Také vás může zajímat ...

Nebojte se klobouků

Vždy, když ženy chtěly působit elegantně, nasadily si na hlavu klobouk. Vůbec se nemusíte bát sáhnout i po větším kousku. Budete si ale muset zvyknout, že se rázem stanete středem pozornosti. Mladším ženám může udělat stejnou službu i pestrobarevný šátek.

Pořiďte si pár nápadných šperků

Ať už sáhnete po větších náušnicích, nebo mohutnějším náramku, neuděláte v letošních horkých letních dnech chybu. Sáhněte například po elegantních visacích doplňcích a ozdobách. Myslete ale na jedno zásadní pravidlo! Pokud budete mít výrazný šperk, nemělo by naopak vzbuzovat příliš velkou pozornost vaše oblečení.

Ideální variantou je tak čistě černá nebo bílá róba.

Opatrně s vaší kabelkou

Barvy a velikosti kabelek oproti tomu volte s velkou rozvahou. Nesmí se totiž s výraznými doplňky příliš tlouct. A méně znamená mnohdy opravdu více. Takové elegantní psaníčko vám udělá daleko více parády než veliká pestrobarevná brašna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...