Dopřejte řasám a obočí na podzim restart

Stejně jako pokožka a vlasy, i obočí a řasy potřebují po létě hýčkat. Trocha péče se rozhodně vyplatí.

Domácí barvení není žádná věda

Také vás může zajímat ...

Na trhu je spousta barev na řasy i obočí. Vyberte si takovou, která vám zaručí patřičný efekt, a přitom bude maximálně šetrná. Oxidační barvy na obočí dodávají barevný pigment prostřednictvím oxidantu přímo do struktury chloupků a výsledná barva je tak výraznější. Další variantou jsou veganské barvy na obočí bez oxidantů.

Barevné pigmenty v tomto případě obalí chloupek, obočí tak získá plnější vzhled, a proto jsou vhodné především pro ženy s řidším obočím a také pro ty, které mají citlivou pokožku.

Díky šetrnému složení jsou tyto barvy určené i pro barvení řas.

Séra pro délku a hustotu

Pokud máte po létě řasy krátké a polámané, vyzkoušejte některé z růstových sér. Vsaďte na séra s přírodními složkami, nejlépe opět veganská, neobsahující hormony nebo prostaglandiny. Díky nim budou vaše řasy za 8 týdnů výrazně delší a hustší. Při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po 4 týdnech.

Stylingové gely

Další možností péče o řasy i obočí jsou stylingové přípravky s vyživující složkou – gely na řasy a obočí. Ty je dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim lesk. Průhledný gel navíc zafixuje obočí do požadovaného tvaru, u barvených řas a obočí pak chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...