Dopřejte si i vy zázračný lék čínských císařů

Každý, kdo se zajímá o léčivé rostliny, se jistě setkal s ženšenem pravým. Ten měl v minulosti významnou roli v lidové medicíně zejména v Číně, Japonsku a Koreji. Po dlouhá staletí bylo jeho pěstování a sklizeň v Číně výsadou pouze panovníka, a oblasti kde se vyskytoval, byly běžným lidem uzavřeny.

Byl jen pro vyvolené

Také vás může zajímat ...

Obyvatelé často riskovali život, jen aby ženšen získali. Ať již pro svoji potřebu nebo pro obchod. Nyní si tento zázrak můžete dopřát i vy. Výrobky z ženšenu jsou totiž k dostání v každé lékárně. Protože se blíží podzim a jeho typické plískanice, budete jistě potřebovat zvýšenou imunitu. Zvyšuje kondici a odolnost Tato bylinka má velmi široké spektrum použití.

Zvyšuje fyzickou i duševní kondici, a také odolnost organismu vůči škodlivým vlivům prostředí.

Harmonizuje důležité životní funkce a pozitivně stimuluje činnost nervového a hormonálního systému. Rovněž zlepšuje látkovou výměnu a hojení ran. Prokázané je i protinádorové působení, proto má mimořádný význam v onkologii, neboť po jeho aplikaci nemocný méně vnímá bolest a únavu a je psychicky vyrovnanější. To pochopitelně přispívá k větší úspěšnosti léčby.

Ženšen pozitivně reguluje hladinu krevního cukru a cholesterolu i krevní tlak.

Zvyšuje využití kyslíku buňkami, zlepšuje činnost mozku i funkci paměti, odstraňuje únavu a má protistresový účinek. Chrání organismus před vyčerpáním Rovněž zbystřuje smysly a chrání organismus před vyčerpáním.

Také je účinný při léčbě chudokrevnosti a pozitivně stimuluje mužskou i ženskou hormonální aktivitu. Ženšen chrání organismus před těžkými kovy a zlepšuje jaterní funkce, protože podporuje regeneraci jejich buněk.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...