Dopřejte si po létě kosmetickou regeneraci

Letošní léto bylo opravdu dlouhé, plné slunce a horkých dní. Pokožka dostala pořádně zabrat a nyní potřebuje vzpamatovat.

Obličej

Také vás může zajímat ...

Tvář bývá vystavena vlivům počasí nejvíce, i přes ochranu krémy s UV filtry potřebuje zregenerovat. Pleť si zaslouží detoxikaci, v tom jí pomůžete třeba pomocí hloubkově působících pleťových masek, které ji zbaví škodlivin i ucpaných pórů a dodají potřebné živiny. Co se týče líčení, zatím ještě nemusíte pleť zatěžovat hutným make-upem.

Místo něj sáhněte po lehčích tónovacích BB nebo CC krémech.

Tělo

V chladnějších dnech si můžete vychutnat koupele, a protože pokožka potřebuje hydratovat, přidejte si do lázně mořskou sůl nebo šumivou koupelovou bombu s mořskými řasami. Ty jsou bohaté na živiny, vitamíny a minerály, pokožku hydratují a vyživují Mořská sůl ji pomáhá čistit a detoxikovat a výsledkem je hebká a zářivá pokožka.

Vlasy

Vlasům dopřejte zábal nebo masku. Téměř zázraky dokáže arganový olej. Dodá vlasům spoustu vitaminů, zanechá je hydratované, svěží a hebké a zacelí případné roztřepené konečky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...