Dopustila se nevěry, kterou nedokázala zatloukat

Herečka Jana Švandová (73) se nikdy netajila tím, že si mezi muži mohla vybírat. Dokonce se před několika lety upřímně přiznala, že to byla ona, kdo byl v dlouhodobém vztahu nevěrný.

Také vás může zajímat ...

Stále atraktivní Jana Švandová (73), kterou mohli diváci vídat například v seriálu Ohnivý kuře, je nyní už potřetí, tentokrát šťastně, vdaná. Cestu k jejímu nynějšímu spokojenému manželství s Pavlem Satoriem (70) však patrně dláždily nevěry.

Nepátrat a neotravovat

Herečka je ale vedle Pavla spokojená, takže může rozdávat recepty na šťastné manželství. „Je důležité nechat druhému prostor, nesnažit se ho předělat, nepátrat a zbytečně neotravovat,“ tvrdí Jana, která moc dobře ví, o čem mluví.

Vždyť se nedávno dokonce přiznala k tomu, že byla jednomu ze svých bývalých manželů nevěrná. Ostatně, příležitostí k tomu měla jistě víc než dost.

S Pavlem jsou šťastní a spokojení už mnoho let.

Nafotila odvážné snímky

Švandová byla vždy velice sexy a ani přibývající roky jí neubraly nic ze šarmu a obrovského kouzla osobnosti. Janu tak mají fanoušci zafixovanou jako dámu, která si na nedostatek přízně mužského pohlaví rozhodně nemůže stěžovat.

Navíc už před mnoha lety dokázala, že krása ženy nemusí nutně souviset s jejím věkem. Vždyť Švandové bylo už sedmačtyřicet let, když nafotila pro prestižní pánský časopis odvážné snímky.

Jakoby Jana zastavila čas. Stále totiž vypadá úchvatně.

Už za dva měsíce se přiznala

Janu muži vždycky obletovali a tak není divu, že se stihla vdát dokonce třikrát. Její první manžel byl plastický chirurg, druhý filmový producent a ten třetí, Pavel Satorie, je developer.

Patrně právě kvůli Pavlovi se Švandová jednoho dne dopustila nevěry, kterou ale na rozdíl od mnoha jiných, nedokázala zatloukat. Trvalo pouhé dva měsíce, než se svému tehdejšímu manželovi přiznala. Herečka je totiž přesvědčená, že nevěra ve vztahu není záležitostí jen jednoho z partnerů.

Postupně opustila dva manžely

Obvykle se totiž vyskytne tam, kde něco nefunguje. Pokud se už něco takového stane, tak prý záleží jen na tom, zda ten dotyčný chce ještě svým stálým partnerem zůstat. V takovém případě má své selhání zatloukat.

Pokud ale ne, tak se má k nevěře přiznat. A právě tím se patrně Švandová řídila, když postupně opustila dva manžely, aby nakonec zakotvila vedle Pavla Satorie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama