Došla jí s mužem po letech trpělivost?

Zájem médií a pozornost veřejnosti je něco s čím se slavné osobnosti musejí umět vyrovnat. Své by o tom mohla vyprávět Bára Štěpánová (60). Ačkoli hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 nikdy nepatřila k nejsdílnějším, uměla se na veřejnosti chovat.

To samé bohužel nelze říct o jejím muži Miroslavu Barabášovi (58). Ten nemůže údajně zájem médií vystát a na otázky novinářů reaguje často podrážděně a vulgárně. Něco takového je naprosto nepřijatelné, už jen proto, že to dělá špatnou vizitku jeho slavné manželce. Bára si ale s chováním manžela neví rady a před ostudou raději strká hlavu do písku.

Také vás může zajímat ...

Nebere si žádné servítky

Barabáš je prý horká hlava, a když se mu něco nelíbí, neváhá se velmi hlasitě ozvat. Na společenské akce většinou Štěpánovou nedoprovází, protože mu zájem médií není po chuti. Navíc jeho veřejné výstupy dopadnou obvykle nějakou scénou. Manžel Báry bývá neurvalý, odmítá se s herečkou fotit a nejednou se stalo, že novinářům a fotografům vyhrožoval.

„Zase o nás budete psát sr*čky, jestli mě naštvete, rád vám nakopu p*del,“ rozkřikoval se na jedné akci Barabáš. Kdo by čekal, že se Štěpánová ozve a manžela napomene, aby se choval slušně, spletl by se.

Bojí se ho snad?

Rozvod na spadnutí?

Manželé jsou spolu přes dvacet let a Bára rozhodně nevypadá jako někdo, kdo by sebou nechal manipulovat a údajně už má podobných scén plné zuby. Znamená to snad, že manželovi domluví v soukromí, nebo se jejich cesty definitivně rozejdou? Uvidíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...