Dostal bratra do muzikálu

Není tajemstvím, že herci se někdy dostávají k rolím protekcí. Herec ze seriálu Modrý kód David Gránský (28) tvrdí, že si jeho bratra, studenta 1. ročníku konzervatoře Tomáše Pšeničku, vybrala do muzikálu Cyrano Hana Gregorová (67) poté, co ho jednou vzal s sebou na zkoušku.

Také vás může zajímat ...
Opravdu má Tomáš talent, nebo šlo o protekci?

Nelze ale vyloučit, že to bylo trochu jinak. Vždyť David už má jisté renomé a třeba se před Gregorovou šikovně zmínil. „Když se to dozvěděli rodiče, začali poplakávat, že uvidí oba své syny na jednom jevišti,“ prozradil David s tím, že jeho maminka prý bude nejspíš během premiéry plakat

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...