Dostal podpásovku od kolegyně

Velmi trapný okamžik musel skousnout během přímého přenosu zpravodajské relace na CNN Prima News bývalý sportovce a současný moderátor Roman Šebrle (45).

Nejprve to sice vypadalo, že během rozhovoru s Evou Perkausovou (26) o nic moc nepůjde, ovšem nakonec se připomněl jeho dva roky starý přešlap, během kterého se spustil s kolegyní a schytal za to pořádnou kritiku.

Také vás může zajímat ...

Když totiž na otázku Perkausové, jestli má rád víno, Roman odpověděl, že má kladný vztah k červenému, dostal pořádně krutý úder pod pás. „Víme, že červené víno ti moc dobře nedělá.

Perkausová si rýpla do Romanova skandálu

Obzvlášť v takto vysokých teplotách,“ rýpla si do svého kolegy. Ten by byl přitom nejraději, kdyby se na jeho eskapádu zapomnělo. Nejenom, že byl dlouho všem pro smích, ale jistě měl i doma co vysvětlovat své manželce Evě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...