Dostal se do finančních problémů?

Herec Marek Němec (39) se po dvouleté odmlce znovu vrací do seriálového koloběhu. Ačkoli z projektu Modrý kód před dvěma lety odešel, nyní je znovu jeho součástí.

Role Davida Hofbauera tak bude opět součástí seriálu, který se zatím přejmenoval na Sestřičky Modrý kód. Hlavním důvodem, proč svoje rozhodnutí odejít Němec přehodnotil, mají být údajně finance.

Také vás může zajímat ...
Bude součástí seriálu Sestřičky Modrý kód

Jelikož otevřel své divadlo, i jemu udělala krize způsobená koronavirem pořádnou čáru přes rozpočet. A nějaké peníze navíc se jistě hodí. Za jeden natáčecí den v Rubavě prý míval i okolo deseti tisíc korun.

A to jsou v téhle složité době jistě zajímavé peníze, které ani herec rozhodně na zemi nenachází. Jak dlouho ale v seriálu vydrží bude záležet na tom, zda ho znovu přijme kolektiv. Třreba takový David Gránský (28) údajně jeho návrat zrovna neuvítal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...