Dostal se pod palbu kritiky

Nepříjemným nařčením v poslední době čelí herec Alain Delon (83). Stal se totiž terčem nenávisti kvůli svým výrokům o homosexualitě, kterou vnímá jako nepřirozenou, a dokonce by podle něj gayové neměli mít právo adoptovat děti.

Také vás může zajímat ...

Aby toho nebylo málo, tak ho vlastní syn Alain-Fabien (25) obvinil z domácího násilí. Herec prý měl jeho matce Rosalie van Breemen (52) zlomit osm žeber a dvakrát nos. Alaina-Fabiena pak měl zavírat do klece se psy, aby se prý pochlapil.

Delon ale podobná obvinění popírá. Kritika se na něj sype i kvůli tomu že má obdržet cenu za celoživotní dílo. Na internetu se proti němu dokonce objevila petice..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...