Dostala skvělý kšeft

Herečka, která se stala hvězdou úspěšného seriálu MOST!, neměla v kariéře zatím moc štěstí. Talentovaná Erika Stárková (36) už několikrát přiznala, že se musela dlouhá léta živit i jinak.

Sice hrála v divadle, role, která by jí připravila bezstarostný život, ale nepřicházela. A tak si přivydělávala jako barmanka, hlídala děti, dokonce nějaký čas i zpívala v zahraničí na ulici.

Také vás může zajímat ...

Ani po úspěšném projektu se jí vysněné nabídky nehrnuly. To se ale nejspíš velice brzy změní.

Stárková se totiž zanedlouho objeví v oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde předvede všechen svůj um, který v ní dřímá.

A vzhledem k tomu, že pořad už vynesl do výšin nejednoho mladého umělce, dá se předpokládat, že po všech těch peripetiích se zaslouženého úspěchu konečně dočká i ona.

Diváci jsou ovšem přísní. Už teď se rojí komentáře k jednotlivým soutěžícím a ne všechny jsou pozitivní. To však znamená jediné, Erika stále umí zaujmout a vyvolat emoce. A to ještě nikdo neslyšel, jak umí zpívat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...