Dostane ji Řepka opět na vrchol?

Teď je vše zalité sluncem. Na jak dlouho?

Chyběl jí víc, než si možná zpočátku připouštěla. Kateřina Kristelová (40) byla údajně bez exfotbalisty Tomáše Řepky (46) bezradná a smutná. Nikdo se tak nemůže divit tomu, jak obrovskou radost měla, když na začátku ledna mohla skoro po roce obejmout Řepku poté, co byl na podmínku propuštěn z plzeňské věznice Bory.

„Miláčku,“ zavolal na Kateřinu v okamžiku, kdy vyšel ze dveří věznice. Oba se následně oddali vášnivým polibkům a záhy v doprovodu dvou mužů odešli k automobilu, který je odvezl pryč od místa, kde bývalý fotbalista strávil několik posledních měsíců.

Také vás může zajímat ...

Krátce po jeho propuštění začali oba plnit sociální sítě radostnými příspěvky, dokonce došlo i na drahé šampaňské. Vypadá to tak, že v životě Kristelové je vše zalité sluncem. Otázkou je, na jak dlouho. Tomáš má sice za sebou pobyt ve vězení, ale ještě je tři roky v podmínce a navíc dluží nemalou částku na alimentech.

Šušká se ale, že mají velké ambice a chtějí se opět prosadit. Tomáš má dokonce napsat další knihu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...