Dostane padáka?

Málokterá postava se udržela v seirálu Ulice tak dlouho jako ta, kterou hraje Miroslav Hanuš (57). Součástí týmu je od samého začátku a právě to se v poslední době ukazuje jako problém.

Také vás může zajímat ...

Podle ohlasů fanoušků na sociálních sítích to vypadá, že už o něj, coby starostu Hložánka nemají zájem. „Ta postava už mě nebaví. Vždyť se mu stalo snad všechno, kromě vraždy,” myslí si například jeden z diváků a se svým názorem není sám. Bohužel pro Hanuše.

Proč už diváci o jeho roli v seriálu nestojí?

Protože pokud o někoho přestanou mít diváci zájem, je jen otázkou času, kdy ho scénáristé ze seriálu “vyšoupnou”. Podobný osud potkal třeba kolegyni Terezu Bebarovou (45). Snad se s případným vyhazovem Hanuš vyrovná lépe než ona. I když vzhledem k tomu, že se přiznal, že trpí depresemi, by pro něj ztráta práce mohla znamenat velmi složité životní období.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama