Dostává nabídky na sex i seznámení

Zpěvačka Heidi Janků (55) se svěřila, že vždycky dostávala spoustu nabídek na seznámení a dokonce i na sex za peníze! Bylo to hlavně v době, kdy moderovala pořad Intim, kde se zabývala choulostivými tématy.

Také vás může zajímat ...

Jak ale sama uvedla, niky na podobné nabídky nereagovala. A kdo by si myslel, že její manžel Ivo Pavlík (†84) žárlil, ten by se spletl. Zpěvačka uvedla, že mu to nikdy nevadilo, naopak. „Asi by nemohl žít s někým za koho by se styděl,“ připustila, že její muž byl pyšný na to, že je o ni zájem.

Je ale s podivem, že neměl nikdy žádné podezření, protože se Heidi přiznala, že kdysi nebývala svatá a emanžela s Pavlíkem dokonce podvedla, než společně začali žít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...