Dotlačila svého partnera k tomu, aby se z něj stal svalovec?

Začíná s mužem svého života drsně manipulovat.

O herečku Alici Bendovou (46) je mezi muži stále obrovský zájem. A není divu, že se musí Michal Topol snažit, aby si ji udržel. Byla ale obrovská proměna jeho postavy opravdu z jeho hlavy a nebo k ní byl donucen?

Také vás může zajímat ...

Obrovskou proměnou prošel za poslední měsíce partner herečky ze Slunečné Alice Bendová (46) Michal Topol (34). Z muže, který měl normální postavu, je údajně za pouhé tři měsíce svalovec.

„Je to dílo dřiny, odříkání – bůčku, vína a piva. Jako dlouho mi trvalo, než jsem Michala přesvědčila, že i chlapi můžou mít jinou stravu,“ pochlubila se proměnou své lásky herečka na sociálních sítích. Evidentně tak dlouhou dobu toužila po tom, aby měla po svém boku svalovce a nakonec se toho dočkala.

Byl k tomu donucen?

Jenže kdoví, co všechno tomu předcházelo. Nejdřív asi nevinné poznámky, že by i Michal na sobě mohl pracovat, když to dělá Alice. Jenže pak třeba i drsný nátlak, ze kterého mohl Topol vycítit, že pokud nesplní to, co si jeho milá přeje, mohlo by se také stát, že si najde někoho jiného.

A i proto možná podstoupil tak velkou změnu svého těla a kvůli tomu si odpíral vše, co měl do té doby rád. Sice tím nejspíš potěšil svou partnerku, ale těžko říct, jak to sám vnímá. Je také spokojený, jak vypadá, a nebo pro něj svaly nikdy nebyly důležité?

„Teď už si dává speciální doplňky jen ke svačinám (koktejl nebo tyčinku) a jinak jí celkem normálně, ale bez pečiva a těstovin,“ popsala Bendová jeho jídelníček.

Možná si ale Michal na sebe upletl bič. Alice z něj má svalovce, jakého vždy chtěla, a jen těžko si asi dovede představit, že by se jí vrátil do „původního stavu“. Michalovi tak nezbývá, než na sobě stále dřít a kontrolovat si jídelníček. A takový život není pro každého.

Získal obdiv

Sice ho může těšit, že se s ním herečka chlubí na sociálních sítích a sklízí tam jeden pozitivní komentář za druhým, ale sám dobře ví, že jak rychle vyrýsované postavy nabyl, tak rychle ji zase může pozbýt.

Může je to ještě více spojit

Třeba ale podobný životní styl budou držet spolu s Alicí a vzájemně se podporovat a motivovat. „Už třetí den cvičím, běhám a jím svačinky v podobě energetických tyčinek,“ prozradila Bendová, jenž je o 12 let starší než její partner.

Asi ale ví, proč to dělá. Michal totiž díky své současné muskulatuře bude jistě přitahovat spoustu mladých žen a herečka se tak musí mít na pozoru, aby jí ho nějaká z nich brzy nepřebrala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...