Doufá v zázrak

Nedávno ukázala, jaký talent k ní dřímá. Zazářila v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, kde se probojovala až do finále a vítězství jí jen těsně uniklo.

Kromě toho získala i jednu z nejprestižnějších cen – Thálii, a zdá se, že tak nebude mít v budoucnu o nabídky nouzi. Herečka Erika Stárková (36) sama řekla, že tohle byl její rok. Avšak s něčím podobným už se v minulosti setkala.

Také vás může zajímat ...

Když zazářila v seriálu MOST!, také si myslela, že jí to otevře dveře k lepším, a hlavně stálým nabídkám, avšak nestalo se tak. Není tedy tak ani trochu divu, že je vůči zářné kariéře, kterou jí všichni tak prorokují, poněkud skeptická.

Byla by samozřejmě štěstím bez sebe, kdyby se jí konečně dařilo tak, jak by chtěla, je ale celkem možné, že tomu tak nakonec opět nebude a bude se znovu muset živit jinak. V minulosti hlídala děti, zpívala také na ulici. Říká se ale, že s ní není zrovna lehké vyjít, a právě to by mohl být ten kámen úrazu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama