Douglasovi se zase vrátila rakovina?

S fenomenálním americkým hercem Michaelem Douglasem (74) to je v poslední letech jako na houpačce. Jednou vypadá báječně, podruhé se zase objeví v tak děsivém stavu, že tím šokuje fanoušky. Nedávno byl hostem na narozeninové oslavě svého kamaráda, miliardáře Lawrence Strolla (60), kde se ukázal po boku své manželky Catherine Zeta-Jones (49).

Bohužel ale zase nevypadal vůbec dobře. Spekuluje se proto o tom, jestli se mu nevrátila zpátky rakovina, s níž bojoval v roce 2010. Během léčby tehdy zhubl dvacet kilogramů a podstoupil ozařování i chemoterapii.

Také vás může zajímat ...

Rakovinu si prý neuhnal ani ze závislosti na drogách, cigaretách či alkoholu, ale z orálního styku. Herec sice rakovinu v roce 2011 porazil, ale z jeho bídného stavu to skoro vypadá, jako by se mu nemoc začínala vracet.

Třeba ale jde jen o planý poplach a herec bude brzy fit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...