Dovolená podle horoskopu

Letní prázdniny jsou opět tu. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda jet raději k řece, nebo na hory, podívejte se, co vám doporučují hvězdy.

Beran: Kam vyrazit: Dobrodružná cesta

Také vás může zajímat ...

Nedokážete nečinně sedět se založenýma rukama, pořád musíte objevovat něco nového. Čím více dobrodružství a adrenalinu, tím lépe. Pokud vám to zdraví dovolí, klidně si naplánujte výšlap do hor nebo cyklistický výlet

Býk: Kam vyrazit: Luxus a klid

Ve svém volnu máte rádi opravdovou pohodu. Nevadí vám slunit se u bazénu a dopřávat si jeden drink za druhým. Na hotel se skvělým servisem nedáte dopustit. Pokud je vedle ještě vyhlášená restaurace, tím lépe.

Blíženci: Kam vyrazit: Poznávání nových míst

Vaše ideální dovolená je plná vzrušení. Potřebujete, aby se kolem vás pořád něco dělo, a rozhodně v tom nechcete být sami. Čím víc lidí kolem vás, tím lépe, protože to je záruka toho, že se určitě nebudete nudit.

Rak: Kam vyrazit: S rodinou k příbuzným

Jste rádi, když si konečně můžete užít nějaký čas s rodinou. Přes rok nevíte, kam dřív skočit, a o dovolené to chcete svým bližním vynahradit. Nevadí vám trávit chvilky u vody, pokud jsou proloženy výlety.

Lev: Kam vyrazit: Za sluncem k vodě

Slunce, dobré jídlo a zábava. Přesně tyto tři atributy nesmí chybět na vaší ideální dovolené. Vůbec se nebráníte společnosti a je vám jedno, zda vyrazíte na vodu, nebo na party na chatu. Hlavně když bude pořád co dělat.

Panna: Kam vyrazit: Poznávací zájezd

Rádi si dáte tu práci a dovolenou si pečlivě naplánujete. Nepotřebujete davy lidí ani popíjení až do rána, nejvíce si užijete, pokud budete moci poznávat nová místa, kde načerpáte mnoho poznatků.

Váhy: Kam vyrazit: Romantický víkend

Pro vás jsou jako stvořené romantické dovolené s netradiční atmosférou a západy slunce. Nejlépe si je vychutnáte ve dvou a je vám vcelku jedno, jestli pojedete do luxusního pětihvězdičkového hotelu, nebo pod stan.

Štír: Kam vyrazit: Vzhůru za památkami

Rádi poznáváte místa, která na vás dýchnou svou historií a obohatí vás o nové zkušenosti. Moderní hotel vás příliš neohromí, dáváte přednost ubytování, které má v sobě ducha starých časů.

Střelec: Kam vyrazit: Na kurz přežití

Jestli vám něco nechybí, tak energie. Podobně jako Berany vás neláká si lehnout na lehátko a číst si. To můžete dělat i doma. Baví vás sport, adrenalinové výlety, výšlapy do hor a klidně pojedete dělat i vedoucího na tábor.

Kozoroh: Kam vyrazit: Daleko od lidí

Když máte volno, toužíte se uchýlit někam stranou a relaxovat o samotě. Jen tak naberete energii do další práce. Nesnášíte organizované zájezdy a nebaví vás ležet na koupališti plném lidí.

Vodnář: Kam vyrazit: Za netradičními zážitky

Odjet někam s cestovní kanceláří? U vás nepřipadá v úvahu. Milujete, pokud si vše můžete zorganizovat po vlastní ose. Chcete poznávat stále něco nového, proto byste nikam nejeli dvakrát. Svět je přece tak pestrý.

Ryby: Kam vyrazit: Na koupaliště

Podobně jako Lvi potřebují v létě cítit sluneční paprsky, vás to táhne k vodě. Už jen její zvuk vás uklidňuje, a jakmile stojíte poblíž
vodní hladiny, hned se cítíte lépe. Baví vás potápění, které vás na chvilku přenese do jiného světa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama