Dovolená zase bez chlapa

Nechce už s přítelem nikam jezdit? Tají rozchod?

Každé prázdniny byla zvyklá létat na dovolenou do Španělska. Koronavirová krize jí ale změnila plány, a tak se raději moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (42) i se svými dvěma dětmi vypravila autem do Chorvatska.

Bála se totiž k moři cestovat letadlem, aby se při případném rušení spojů mohla spolehlivě vrátit se svými potomky zpátky domů.

Také vás může zajímat ...

„Neuměla jsem si představit, že kdyby se cokoli kvůli návratu pandemie stalo, zůstanu trčet s dětmi v zahraničí a nebudeme mít možnost se jakkoli dostat do Česka,“ prohlásila moderátorka.

Proč s sebou do Chorvatska nevzala svého přítele Michala Smečku (31)? Podle všeho to mezi nimi moc neklape, když se spolu téměř nikde neukazují a nejedou ani na dovolenou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...