Dožene manželství k úplnému krachu?

Fotografování seriálu Rudyho má každý rád ve studiu ČT.

Ačkoli je Saša Rašilov (46) velmi oblíbeným hercem, na vysoké noze si rozhodně nežije. Naopak se svou manželkou Ludmilou Němečkovou (32) a dcerou Marií (2) žijí ve skromně zařízeném bytě, který je velikostí spíše pro jednoho.

Vzhledem k tomu, že ale plánují další přírůstky do rodiny, uznává Saša, že takové obydlí už dlouho pro jeho rodinu stačit nebude. „Budeme ho muset rozšířit,“ uvedl v rozhovoru a nejspíše tak stojí před složitým rozhodnutím.

Také vás může zajímat ...

Má tak Rašilov začít přijímat více pracovních nabídek a být tak méně s rodinou? Nebo třeba udělá v jejich malém bytě nějaké úpravy, aby následně stačil i pro další dítě? Spíše se ale ujme dalších pracovních zakázek.

Otázkou ale je, jestli ho to nakonec ještě úplně neodloučí od rodiny..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...