Drama na dovolené: Děsivý záchvat!

Konec dovolené v Chorvatsku nedopadl podle představ Ivy Pazderkové (40), porotkyně soutěže Tvoje tvář má známý hlas a herečky známé ze seriálů Na vodě či Vinaři.

Také vás může zajímat ...

Po večeři, kdy si dala těstoviny, otekla a střevní potíže zastavilo až černé uhlí. „Když vám řeknou, že ty těstoviny jsou bez lepku, ale zřejmě je uvaří ve stejné vodě jako ty lepkové a vy jste celiak, což jste jim vysvětlili, pak je vám tak zle, že nakonec dostanete panickou ataku,“ popsala herečka.

Naštěstí jí podle vlastních slov pomohla její kamarádka Vanda, která ji obložila mokrými studenými ručníky. Iva na sociální síti zveřejnila fotku, jak bezmocně leží na posteli obložená ručníky s černou pusou od černého uhlí. Po několika hodinách se z toho vykřesala a vrátila se do Česka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...