Drama, z kterého mrazí!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) v posledním roce neustále opakovala, že je doma spíš v Kanadě. Teď už víme, proč to tak je. Po letech totiž přiznala, že tam nechala část sebe, když v Severní Americe přišla o milovanou dceru.

Také vás může zajímat ...

Mezi syny Matyášem (7) a Adamem (4) byla těhotná ještě jednou. S Tomášem Plekancem (36) čekala holčičku, o niž bohužel přišla v šestém měsíci těhotenství. Měla se jmenovat Eliška. Bylo to prý pro ni nejhorší, co prožila a kdyby potom neměla malého Adama, asi by se s tím nevyrovnala.

Vondráčkové dost pomohli kanadští lékaři, kteří byli velmi chápaví. Ti jí údajně dali možnost se s malou dcerkou rozloučit. Měla ji prý u sebe celou noc. „Ráda bych vzkázala všem budoucím maminkám: to, že máte pozitivní těhotenský test, ještě neznamená, že vše dopadne, jak má. Proto ani já nehlásala svá těhotenství do světa,“ svěřila se Vondráčková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...