Dráždí svého žárlivého milence?

Při předávání cen American Music Awards předvedla tak erotické on-line vystoupení, že jejímu kolegovi, kolumbijskému zpěvákovi Malumou (26), div nevypadly oči. Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (51) vystoupila ve velmi odhaleném overalu, který byl zčásti průhledný.

Také vás může zajímat ...

Mladý zpěvák si jej v jeden moment mohl prohlédnout pěkně zblízka, a málem z toho zapomněl text. Jejich tanec byl totiž tělo na tělo a jednu chvíli pod ním Jennifer ležela a jen vzdychala svůj text. Píseň, kterou na předávání cen zapěli, je ústředním songem k připravovanému filmu Vem si mě, kde JLo hraje hlavní roli a měl by se dostat do kin příští rok.

Co na výkon své přítelkyně říkal její partner Alex Rodriguez (45), už zpráva neuvádí. Faktem je, že je prý pěkně žárlivý. A že má být na co.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama