Dře kvůli milence? Návrat ve velkém

Neodolatelný sympaťák Lukáš Vaculík (58) je tajnůstkář a od rozvodu před čtyřmi lety drží svůj sexuální život ve velké tajnosti. V centru pozornosti filmařů ale zůstal.

Také vás může zajímat ...

I když se totiž poslední dobou o něm moc nemluvilo, herec vůbec nezahálel a pracoval na své vizáži intenzivním cvičením v posilovně. Šušká se, že je na obzoru nová mladá přítelkyně, a tak se chce Vaculík dostat do formy a fyzicky zahnat blížící se šedesátku.

Dokonce zašel tak daleko, že se zbavil své velké neřesti a úplně skoncoval s kouřením. A změnil prý i od základu životosprávu a jí jen zdravě. To je také důvod, proč si herce vybrali do nového seriálu ze školského prostředí s názvem Ochránce. Všichni jsou změnou jeho image nadšení. Může snad za to nová milenka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...