Dřela kvůli němu do úmoru

Celou dobu bylo velmi divné, že se herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (62) tak rychle a v klidu smířila s rozchodem a nasazením parohů od manžela, muzikanta Felixe Slováčka (75). Patrasová ani příliš nežárlila na mladou milenku Lucii Gelemovou (35) a žila si dál svůj život, taktéž po boku nového partnera.

Také vás může zajímat ...

Pravda totiž vyplula na povrch a Patrasové se vlastně ve skutečnosti velmi ulevilo! Sama prozradila, že ji kdysi Slováček pracovně málem sedřel do úmoru. „Byly doby, kdy jsem měla i paterák! To mě drhnul můj manžel, ale já jsem trpěla jako zvíře.

Pět vystoupení za den, to bylo neskutečný,“ vysvětlila zpěvačka, která může být ráda, že už si svůj čas organizuje sama. Aby se jednoho dne nedivila také Gelemová, že jí utekly nejlepší roky života po boku staršího muže, který jí třeba nakonec neodkáže ani korunu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama