Drobenkový koláč

Suroviny:  600 g polohrubé mouky  0,5 balení prášku do pečiva  230 g moučkového cukru  220 g másla nebo Hery  1 ks vejce  vanilková tresť Na náplň:  750 g měkkého tvarohu  7 lžic cukru krupice  2 lžíce vanilkového pudinku  mléko je-li třeba

Postup:

Také vás může zajímat ...

Tvarohová směs: tvarohy (nejlépe z vaničky) smícháme s cukrem a pudinkem. Pokud je tuhá a nedala by se rozetřít, naředíme ji trochu mlékem nebo smetanou. Ingredience na drobenku si dáme do mísy a vše promneme mezi prsty. Vytvoříme tak drobenku. Polovinu drobenky nasypeme na plech s pečícím papírem. Na drobenku nandáme tvarohovou směs, kterou posypeme zbylou drobenkou.

Pečeme v předehřáté troubě asi 45 minut na střední teplotu dorůžova.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...